Editorial

Nečekané překvapení


Po dlouhé době jsme byli s manželem na večeři. Přestože jsme si plánovali, jak po ní budeme koukat dlouho do noci na filmy, jakmile jsme dorazili domů, padla na mě únava a vyrazila jsem do postele. Manžel se jen potutelně usmál a popřál mi krásné sny... Když jsem si lehla do postele, našla jsem pod peřinou nějaké krabičky. Zlobila jsem se, že mi děti zase udělaly v posteli binec, hodila jsem je na noční stolek a šla spát. Za chvíli přišel do ložnice manžel a začal mi nadzvedávat peřinu.

 Hlavou mi bleskla myšlenka, jestli sleduje moji celulitidu nebo kontroluje, jak mi vyrostl zadek. Odpověď jsem raději ani nechtěla vědět, tak jsem mu jen popřála dobrou noc a usnula. Ráno vstal manžel dřív, šel si udělat kávu do kuchyně a cestou slyším, jak si pro sebe povídá: "Tak tohle jsem už hodně dlouho neviděl..." No nic, když už mě vzbudil, sedla jsem si na postel, abych se podívala, co přišlo v noci za zprávy. Pohledem jsem zavadila o krabičky na nočním stolku a uviděla obal na mobil... iPhone 11... Aha, to nejsou krabičky dětí... Konečně mi to došlo.

 Šla jsem dolů za manželem, popřála mu krásné ráno a řekla jsem mu, že slušnost je dávat dárky celé. Ne jen obaly. S úsměvem na rtech mi odpověděl: "Jak si se vyspala, miláčku? Nebyl ten polštář moc tvrdý?" Já celou noc spala na svém novém mobilu!!! 

Krásné babí léto plné překvapení vám přeje

Jana Militká

šéfredaktorka