Editorial

Hurá do plavek

Možná si teď ťukáte na čelo. Venku je stále zima, na první jarní paprsky si ještě přeci jen musíme počkat a já už píši o plavkách. Ale co mě k tomu přimělo...

Včera večer přišla k manželovi Vivien. Chvilku si ho přivřenýma očima prohlížela a pak mu řekla: "Taťko, ty máš velké břicho." Taťka se lehce načertil a odpověděl: "Já ne, Vivi, já mám malý bříško, ale mamka ho má velký..." Viven šla se slovy "Mami, ukaž bříško" za mnou. Po podrobné kontrole jen suše sdělila: "Mami, ty ne, ty nemáš velký bříško." Pak se podívala na zbytek rodinky a pokračovala: "Elizabetka nemá velký bříško, Alexík nemá velký bříško... a já... já taky nemám velký bříško." Znovu se otočila k mému muži a zařvala: "Taťko, ty kecáš. Jsi jedinej, kdo má doma velký bříško," a debata byla u konce.

Je skvělé, jak se malé děti nenechají obalamutit. Nicméně plavková sezóna začíná za pár měsíců, a tak je nejvyšší čas vyrazit do boje s celulitidou a přebytečnými kily, která zatím v oblečení nejsou vidět. A pokud nezačneme hned, v plavkách už nikoho neoblafneme.

Hezký start za vysněnou postavou vám přeje

Jana Militká