Editorial

19.06.2024

NOVÉ OBZORY

Jedno z nejkrásnějších a nejbarevnějších období v roce je tady. Čas ležení na louce a dívání se do nebe, čas jízdy na kole mezi poli se zrajícím obilím, čas drinků na pláži za šumění palem i čas večerního povídání si u ohně, když kolem cvrkají cikády a svět se na chvíli usadí.

V létě se touláme krajinami známými a neznámými. Konečně máme možnost zhluboka se nadechnout a zasnít se při pohledu do dáli. Nové obzory nám připomínají i naše vnitřní obzory. Vystupujeme z kolotoče běžného života a obklopeni vůní lesů i moře vnímáme sami sebe. Daleko od domova máme čas nahlédnout do vlastního nitra. Nové obzory tam venku proměňují i naše vnitřní obzory. Najednou máme čas přemýšlet, co je fajn, co by potřebovalo čerstvý vítr a změny potřebné, abychom rostli. Zatoužíme napnout plachty a vyrazit.

V časopisu Perfect Woman dobře víme, že vydat se k novým obzorům vyžaduje nejen sny a plány, ale také odvahu. Změny mohou přinášet i jistou dávku zmatku nebo nepohodlí. Odvaha vykročit do neznámého v sobě skrývá jedinečné kouzlo a sílu. On totiž nejlepší způsob, jak předpovídat budoucnost, je tvořit ji. A odměna za prokázání odvahy pak bývá o to sladší. Jak říkal perský básník Rumi: "Když vykročíte, cesta se objeví."


Užijte si tuto cestu společně s námi, těšíme se.

Krásné léto z redakce :)