Tipy Perfect Woman

Kůň, nejlepší zvířecí terapeut

Kůň, nejlepší zvířecí terapeut

Nádherné zvíře s krásnýma očima, které dokáže obměkčit nejedno srdce. Již od počátku lidstva byl kůň pro člověka velmi důležitý a to platí i do dnes, kdy pomáhá jak dospělým tak především dětem. Nejen, že setkání s tímto lichokopytníkem může být pro vaši ratolest velký zážitek, ale může se také díky němu mnoho naučit. Pojďme se společně podívat na to, jak jsou tyto úžasná zvířata lidem nápomocná.

5. prosince 2016 | 00:00 celý článek
3 kroky jak zatočit s celulitidou

3 kroky jak zatočit s celulitidou

Jestliže vyslovíme slovo Lipedém, málokterá z nás ví, co si pod tímto pojmem přestavit. Přesto jim trpí většina z nás. Stará známá - CELULITIDA. zatočit s ní není lehké, ale také ne nemožné.

28. listopadu 2016 | 15:00 celý článek
Zimní dovolená v bezpečí

Zimní dovolená v bezpečí

Po celé České republice zaznamenáváme první sněhové přeháňky a výlohy obchodů začíná zdobit vánoční výzdoba. To jsou neklamné znaky toho, že je nejvyšší čas začít plánovat zimní dovolenou. Jestli se chystáte do zahraničí na hory, právě teď seženete pobyty za výhodné ceny.

14. listopadu 2016 | 11:00 celý článek
Delikátní funkčnost v barvě

Delikátní funkčnost v barvě

Villeroy & Boch představila rozšíření sortimentu výrobků v kolekci Artis. Řada koupelnových umyvadel Artis nabízí čtyři podoby: okrouhlý, oválný, obdélníkový a čtvercový tvar. Vyrábí se z nového materiálu TitanCeram, který byl vyvinut speciálně za účelem realizace vysoce kvalitních designových návrhů. Barevné pojetí spjaté s rozšířením tohoto sortimentu bylo vytvořeno ve spolupráci s německo-dánskou designérkou Gesou Hansen, která žije a pracuje v Paříži a získala už několik mezinárodních ocenění za design svých děl.

3. listopadu 2016 | 09:00 celý článek
Fitko doma

Fitko doma

Přestože fitka a další obdobná zařízení dnes najdete za každým rohem, pro udržení kondice vlastně není nutné vůbec odejít z domu. Existuje celá řada možností, jak i v soukromí svého domova dosáhnout stejných výsledků. Stačí si vybrat správné pomůcky nebo vhodný druh pohybu, k němuž ani žádné pomůcky nepotřebujete. Náklady na domácí cvičení se pohybují od nuly do desítek tisíc korun. Jak se zařídíte, je jen na vás. Zde je několik tipů.

1. listopadu 2016 | 09:00 celý článek
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Soutěže a výherci

Novinky

Zimní dovolená

Po celé České republice zaznamenáváme první sněhové přeháňky a výlohy... více

OBAG

Jedno tělo a spousta parády! Tahle modelka se narodila v Itálii, jmenuje se O bag... více

Funkčnost a barva

Villeroy & Boch představila rozšíření sortimentu výrobků v kolekci Artis. Řada... více

Kapitán vyplouvá

Připravte si vlastní grog nebo punč, stálice mezi horkými nápoji, doma... více

Móda plná touhy

Pod jménem forte_forte se skrývá nadčasová móda podtrhující ženskou smyslnost. více

České povlečení

Jsou věci, na kterých se šetřit nevyplatí, a mezi ty patří i povlečení. Spánkem... více