Do postele se vší parádou!

Text: Perfect Woman
16. května 2017 | 15:00

Líčením a oblékáním strávíme denně spoustu času, některé ženy bez krásně upraveného zevnějšku ani nevyjdou vynést koš. Jenže ruku na srdce, připravujete se také na spánek? Nebo na sebe jen hodíte partnerovo vytahané triko? Tak v tom případě je na čase investovat do něčeho hezčího.

do_postele_se_vsi_paradou_1_PW.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Plnohodnotný spánek nevychází jenom z toho, zdali mu věnujeme dostatečný počet hodin, ale také z prostředí, ve kterém spíme.  Vliv má přísun čerstvého vzduchu, peřiny z příjemného materiálu, ale také celkový vzhled ložnice, barva peřin a podobně. A také samozřejmě to, jak se cítíte vy sama. Proto je nutné spát v něčem, co je nejen příjemné, ale také nám dodává pocit atraktivnosti.

Jaro a satén
Jaro je v plném proudu, takže můžete klidně zahodit neforemná teplá zimní pyžamka a flanelky. Skvělou volbou jsou saténové košilky, které příjemně chladí a budou pro vás skvělým nočním oděvem i po celé léto. A také jsou zatraceně sexy. Vyberte si barvu, která se vám líbí, střih, který vám lichotí, a uvidíte, že kvalita vašeho spánku se zvedne o 100 %.

Roztomilá košilka
Na noci, ve kterých se chcete cítit roztomile, zvolte košilku se zajímavým obrázkem, nejlépe z bavlny či bio bavlny. Košilek se zajímavým potiskem se vyrábí velké množství, můžete zvolit také vzorovaný design, proužky, geometrické tvary a výrazné barvy. Budete spát sladkým spánkem se spoustou krásných snů!

Sexy kraťásky
Pokud jsou vaší největší chloubou dlouhé štíhlé nohy, pořiďte si pyžamové minikraťásky s topem. Kraťásky jsou většinou z příjemných bavlněných materiálů, nikde neškrtí a jsou zpravidla tak pohodlné, že se vám z nich ráno nechce ven. Topy můžete zvolit různé, tílka a krajky, nebo pohodlná trička, záleží jen na vás. 

Hurá do postele!
Pěkných košilí a pyžamek je dobré mít více a pravidelně je střídat, což je dobré nejen pro vaše sebevědomí a chuť vypadat dobře, ale také pro vaše zdraví. Pokožka si zaslouží střídání syntetických materiálů s bavlnou, stejně tak jako střídání zimních a letních nočních oděvů. Užijte si ten krásný okamžik, kdy se chystáte do postele vstříc blaženému odpočinku a hezky se na to oblečte!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Soutěže a výherci

Novinky

Pozvánka

WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO v předjarním týdnu 10. a 11. března 2017... více

Sexy košilky

Líčením a oblékáním strávíme denně spoustu času, některé ženy bez krásně u více

Zauzování

Udilo se údajně už v pravěku, tehdy totiž uzení sloužilo jako ideální způsob konzervace... více

Business Institut

Jste toho názoru, že člověk se má vzdělávat celý život? více

Kruhy pod očima

Vyzkoušela jste aplikaci kyseliny hyaluronové nebo vlastního tuku? Kdy je toto řešení... více

Výchova dětí

Zatímco americké dítě svým rodičům bez mrknutí oka vynadá, když se mu něco nelíbí... více